İlkadım Masaj Akgün

Basit bir sevişme istemeyen ve güzelliğin nazını çekemden kendisi evin de ya da arabasın da bu hizmeti alabilmek isteyen erkekler merhaba ben İlkadım masaj 24 yaşın da 1.65 boyunda 54 kilodayım ve bakımlı bir kızım.  Ateşli olduğum kadar utanmadan her hareketimle senin ağzının suyunu akıtabilecek bir yapım bulunmaktadır.  Şehvetli olan erkekler içersinde zaman önemlidir ve ben istenilen müddetler içersinde de bu hizmetimi en iyi şekilde sunabilirim. Otel hizmetim de yer alıyor ama konforu düşük bir otel içersinde buluşmamız söz konusu değildir.

Kendi daireniz de bu hizmeti alabilmek için ise evinizin uygun ve konforlu olması da büyük önem taşımaktadır. Kendine bakım yapman ve temiz olman benim en önemli koşullarımdandır.
Beni İlkadım masaj sitesinden takip edebilir ve bana burada yer alan telefon numaralarımdan ulaşabilirsiniz. Kendine güvenen ve hayatında hiç uç noktalarda sevişmemiş olan beyler tercih sebebimdir. İlişkilerimde kondom şartım var. Beni tercih eden beyler mutlaka kondom kullanmak zorundalar. Gelmeden arayıp randevu alın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir